tiskové zprávy / aktuality

22Říj

2018

Město Zlín finišuje s přípravami na vánoční trhy. Ty ponesou název Adventní Zlín

Zlín - Přípravy vánočního jarmarku, s novým názvem Adventní Zlín, jsou v plném proudu. Už před koncem října je tak znám počet prodejních stánků včetně nabízeného sortimentu... celá zpráva »

19Říj

2018

Představitelé pěti politických uskupení představili novou podobu koalice

Zlín - Hnutí ANO, hnutí STAN a „trojblok“ stran KDU-ČSL, ODS a Piráti. Tak vypadá nové složení koalice, která by měla vést město Zlín v následujících letech... celá zpráva »

19Říj

2018

Parkoviště u OD PRIOR opět slouží, v okolí přibude několik desítek parkovacích míst

Zlín - Nově zrekonstruovaná plocha před obchodním domem PRIOR bude opět sloužit motoristům, místním i návštěvníkům Zlína. Rekonstrukci parkoviště... celá zpráva »

18Říj

2018

Štípa chystá koncert osmi varhaníků

Zlín – Během jediného koncertu zahraje na vzácné štípské varhany osm varhaníků. celá zpráva »

18Říj

2018

Na náměstí Práce bylo vysazeno 28 lip. Vytvoří připomínku na výročí vzniku Československa

Zlín - V neděli 28. října bude ve Zlíně stále převládat trikolora, nicméně tentokrát v místě pod IH Moskva, kde bude v 10 hodin odhalen park z dvaceti osmi lip... celá zpráva »

18Říj

2018

V období památky zesnulých posílí DSZO spoje na hřbitovy

Zlín - Také v letošním roce Dopravní společnost Zlín – Otrokovice posílí v dušičkovém období své autobusové linky, které používají cestující k jízdám na místní hřbitovy... celá zpráva »

18Říj

2018

100 let od založení republiky. Oslava na náměstí i sázení lip

Zlín – Město Zlín chystá oslavy 100. výročí založení československého státu. Jejich vrcholem bude program v sobotu 27. října od 15 hodin na náměstí Míru. celá zpráva »

17Říj

2018

Město Zlín je držitelem Certifikátu partnera kvalitní žurnalistiky

Zlín - Statutární město Zlín obdrželo Certifikát partnera kvalitní žurnalistiky, a to za dlouhodobou podporu kvalitního obsahu a poctivé novinářské práce... celá zpráva »

17Říj

2018

TV ZLÍN reportáže: Památník T. Bati má již vlastní logo

Zlín - Finální úpravy interiéru památníku Tomáše Bati ve Zlíně už vrcholí, za pár týdnů by zde měl proběhnout den otevřených dveří. V souvislosti s opravou památníku ... celá zpráva »

17Říj

2018

Památník Tomáše Bati. Den otevřených dveří v neděli 28. října

Zlín – V neděli 28. října se slavnostně otevře veřejnosti obnovený Památník Tomáše Bati. Prohlédnout si jej bude možné od 11 do 17 hodin. celá zpráva »

16Říj

2018

Prostor za 1. segmentem prošel výraznou proměnou

Zlín - Veřejný prostor za 1. segmentem na Jižních Svazích prošel výraznou proměnou. Nyní se zde nachází pobytová plocha pro trávení volného času... celá zpráva »

15Říj

2018

Strážníci napříč republikou budou mít jednotné hodnostní označení

Zlín - Na 49. pravidelném zasedání Kolegia ředitelů městských policií statutárních měst a hlavního města Prahy (dále Kolegium) bylo přijato Prohlášení... celá zpráva »

12Říj

2018

Výročí vzniku Československa připomíná na radnici i výstava o legionářích

Zlín - V letošním roce si připomínáme sté výročí konce první světové války a vzniku Československa, a proto připravil Magistrát města Zlína ve spolupráci s Muzeem jihovýchodní... celá zpráva »

11Říj

2018

Tři členové nové koalice jsou známi: ANO 2011, STAN a ROZHÝBEJME.ZLÍN

Zlín – V příštích čtyřech letech povedou s největší pravděpodobností zlínskou radnici hnutí ANO 2011, Starostové a nezávislí (STAN) a uskupení... celá zpráva »

11Říj

2018

Proměna náměstí Míru. Sešlo se 24 návrhů

Zlín - Na zlínské radnici se uskutečnilo zasedání soutěžní poroty nad návrhy na novou podobu centra města, přesněji náměstí Míru a jeho blízkého okolí. Porota vybírala... celá zpráva »

10Říj

2018

Upozornění pro fotografy. Blíží se uzávěrka fotosoutěže Outdoor

Zlín – Zájemci o účast v městské outdoorové fotosoutěži mají poslední šanci posílat své snímky celá zpráva »

10Říj

2018

Rehabilitační stacionář otevře dveře veřejnosti

Zlín – Rehabilitační stacionář Zlín sídlící v Hanzelkově vile pořádá Den otevřených dveří. celá zpráva »

9Říj

2018

Vysvětlující informace k aktuálním nařízením v souvislosti s africkým morem prasat

Zlín - Vzhledem k tomu, že byly v poslední době prezentovány některé zavádějící informace ohledně platnosti vydaných nařízení souvisejících s výskytem afrického moru prasat... celá zpráva »

9Říj

2018

Náměstek primátora Ondřej Běták končí v komunální politice

Zlín – Současný náměstek primátora za hnutí Starostové a nezávislí (STAN) Ondřej Běták se vzdá mandátu zastupitele města Zlína pro nadcházející volební období. celá zpráva »

8Říj

2018

Dopravní omezení u zlínské 17. ZŠ Křiby

Zlín - Pokračující rekonstrukce ulice Klabalská částečně omezuje příjezd k 17. ZŠ Křiby. Město Zlín upozorňuje rodiče, že i v následujících měsících bude platit v lokalitě částečně... celá zpráva »

7Říj

2018

Volby ve Zlíně těsně vyhrálo hnutí ANO 2011

Zlín – Komunální volby ve Zlíně vyhrálo hnutí ANO 2011. Získalo celkem 18,81 procenta hlasů a 9 míst v zastupitelstvu. Druhé skončilo hnutí Starostů a nezávislých se ziskem 18,58 procenta hlasů... celá zpráva »

5Říj

2018

Výstava na radnici vypráví o nemocech duše

Zlín – Když bolí duše aneb Jak se žilo a žije s duševní nemocí. To je název výstavy, která je po celý měsíc říjen k viděni v Galerii II. patro v budově zlínské radnice. celá zpráva »

5Říj

2018

AKTUALIZOVÁNO: Pod Jižními Svahy hoří. Hasiči mají plameny pod kontrolou

Zlín – U čerpací stanice pod sídlištěm Jižní Svahy hoří skladové prostory. Z místa se vznáší hustý dým. Na místě zasahují hasiči a mají požár pod kontrolou. celá zpráva »

5Říj

2018

Volby do Zastupitelstva města Zlína

Zlín - Na území statutárního města Zlína se ve dnech 5. a 6. října 2018 uskuteční volby do Zastupitelstva města Zlína (volby do Senátu PČR se na území města nekonají)... celá zpráva »

4Říj

2018

Hospodaření HC Berani Zlín s. r. o., skončilo v kladných číslech. Klub je stabilizovaný

Zlín - Hospodaření hokejového klubu HC Berani Zlín. s. r. o., ve kterém má významné majetkové zastoupení i město Zlín, skončilo v plusových hodnotách. Dle aktuální zprávy... celá zpráva »

4Říj

2018

Nový web Technických služeb Zlín přidává zajímavou službu Moje ulice

Zlín - Větší přehlednost, modernější vzhled, ale především snadno dostupné informace. Tak lze stručně popsat nové internetové stránky společnosti Technické služby Zlín. celá zpráva »

4Říj

2018

TV ZLÍN reportáže: Úkoly města do dalšího období: Terminál, Velké kino, obchvat Zálešné...

Zlín - Město Zlín čekají další velké změny ve veřejném prostoru: Jednou z klíčových bude v období zhruba tří až čtyř let vybudování nového dopravního terminálu... celá zpráva »

4Říj

2018

Středový ostrůvek na ulici K Pasekám bude rekonstruován

Zlín – Na frekventované ulici K Pasekám, která je jednou z přístupových cest na největší zlínské sídliště Jižní Svahy, se bude rekonstruovat středový ostrůvek. Práce začnou... celá zpráva »

3Říj

2018

Obchvat Zálešné pomůže přetíženému centru. Přípravy jdou do další fáze

Zlín - Přípravy nejvýznamnější dopravní stavby za několik let, obchvatu Zálešné, který má ulehčit přetíženému centru města, pokročily do další etapy... celá zpráva »

3Říj

2018

Rozkvetlé město 2018 je u konce. K vidění je výstava

Zlín – Slavnostním vyhlášením vítězů skončil letošní 22. ročník soutěže Rozkvetlé město 2018. celá zpráva »

3Říj

2018

TV ZLÍN reportáže: Průběh rekonstrukce ulice Česká

Zlín - Ulice Česká, významná komunikační tepna sídliště Jižní Svahy ve Zlíně, prochází zásadní proměnou. Postupuje se po etapách – momentálně pracovníci realizační firmy pokládají... celá zpráva »

3Říj

2018

K zastávce Školní projedou v sobotu jen trolejbusy s agregátem

Zlín - Uzavírku dvou jízdních pruhů Štefánikovy ulice ve Zlíně v blízkosti přechodů pro chodce naproti Školní ulici připravují silničáři na sobotu 6. října 2018... celá zpráva »

2Říj

2018

Magistrát rozšířil možnosti platby kartou

Zlín - Pro zjednodušení plateb při vyřizování záležitostí občanů, rozšířil zlínský magistrát počet míst, kde lze platit platební kartou... celá zpráva »

2Říj

2018

TV ZLÍN reportáže: Proměna veřejného prostoru mezi obchodním domem Prior a hotelem Moskva

Zlín - V rámci oslav 100. výročí vzniku Československa bude mezi rekonstruovaným obchodním domem Prior, Velkým kinem a hotelem Moskva vysazeno 28 lip... celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '18»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky