Rozkvetlé město 2013 - seznam účastníků a ukázky jejich realizací

Jaro v zahradě

Č.Přijmení a jménoAdresaUmístění
1. Stiborová Hana Dolní 2301, Zlín  
2. Ondrášková Anna Zborovská 4158, Zlín  
3 Novotná Věra Zborovská 4137, Zlín  
4. Zlámalová Drahomíra Dřevnická 4133, Zlín  
5. Pospíšilová Zdenka Nivy - dr. Kolaříka 4743, Zlín 2. místo
6. Kubešová Helena Jetelová 571, Zlín  
7. Urik František Květná 305, 763 14 Zlín  
8. Zálešák Václav Květná 386, Zlín  
9. Čmolíková Daniela Dětská 4609, Zlín 1. místo
10. Kalmárová Milena Nad stráněmi 4677, Zlín 3. místo
11. Fojtů Emílie Nad stráněmi 4676, Zlín  
12. Doleželová Marie Husova 795, Malenovice  
13. Janíčková Jaroslava Nad Ovčírnou VI/627, Zlín  
14. Schneider Jiří U Lomu 633, Zlín  

Rozkvetlé město

Č.Přijmení a jménoAdresaUmístění
1. Hluštíková Zdeňka Družstevní 4517, JS 2. místo
2. Fojtů Emílie Nad stráněmi 4676, Zlín 3. místo
3. Barvíkovi Nad Stráněmi 4676, Zlín  
4. Kalmárová Milena Nad stráněmi 4677, Zlín 4. místo
5. Holbová Jaroslava, Mertlíková Eliška Okružní 4550  
6. Lacková Oldřiška Slunečná 4559/17, JS 1. místo
7. Bradová Slunečná 4555, JS  
8. Václavíková Pavla Slunečná 4555, JS  
9. Vodvárka Jiří, ing. Luční 4586, JS 2. místo
10. Čmolíková Daniela Dětská 4609, Zlín 2. místo
11. Jaroňková Jaroslava Dětská  
12. Salvetová Michaela Na Honech I/5537, JS 4. místo
13. Mičová Zdeňka Okružní 4735, Zlín  
14. Dudová Barbora Moravská 4777, Zlín  
15. Kubešová Helena Jetelová 571, Štípa  
16. Vitovjáková Marie Zvonková 521, Kostelec 1. místo
17. Zálešák Václav Květná 386, Zlín 2. místo
18. Urík František Květná 305, 763 14 Zlín 1. místo
19. Vrbková Pavlína Zálešná VIII/3025  
20. Kolaříková Ludmila Zálešná X/3039, Zlín  
21. Blažková Hana Zálešná XI/3040, Zlín  
22. Zábojníková Monika Novinová 19, Lužkovice  
23. Zabojníková Věra Novinová 19, Lužkovice  
24. Novotná Věra Zborovská 4137, Zlín 3. místo
25. Zlámalová Drahomíra Zborovská 4133  
26. Ondrášková Anna Zborovská 4158, Zlín  
27. Zavadilová Hana Zborovská 4158, Zlín  
28. Pavlíček Tomáš Příkrá 6898, Zlín  
29. Stiborová Hana Dolní 2301, Zlín 1. místo
30. Novosád Lubomír Dolní 2294, Zlín 2. místo
31. Kašparová Marie Štefánikova 2145, Zlín  
32. Zbranková Jaroslava Ševcovská 3943, Zlín  
33. Matoušková Marie Podvesná IV/3789  
34. Chmelařová marie Santražiny 4081, Zlín  
35. Machourek Ivo Úlehla 684, Zlín  
36. Pečková Anna Jarolímkovo náměstí 146, Malenovice  
37. Doleželová Marie, Blažková Marie Husova 795, Malenovice 3. místo
38. Stavjaníková Irena Mlýnská 813/35, Malenovice  
39. Krejčí Krista Chelčického 724, Malenovice  
40. Skřivánková Jarmila Tř. Svobody 891, Malenovice  
41. Pokludová Eva, ing B. Němcové 598, Zlín  
42. Štrojsová Emílie Mostní 954, Zlín 3. místo

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«listopad '18»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky