Elektronické objednávky termínů

Rezervace termínu svatebního obřadu
Objednání do rezervačního systému
Zrušení rezervovaného termínu
Monitoring
Občanské průkazy připravené k vyzvednutí
Cestovní doklady připravené k vyzvednutí
Řidičské průkazy připravené k vyzvednutí

Vážení občané,
prostřednictvím odkazu "Objednávání"Vám nabízíme možnost elektronicky se objednat v záležitosti vyřízení občanského průkazu, cestovního dokladu, řidičského průkazu, agendy evidence vozidel, ověřování (v Odboru občansko-správních agend), živnostenského a zemědělského podnikání a taxislužby (v Odboru živnostenském).

Upozornění: Vyřídit  řidičský průkaz v MMZ  může, ve smyslu zákona, jen občan s trvalým pobytem ve správním obvodu Zlín. U občanských průkazů a cestovních dokladů tato podmínka neplatí.

Provoz systému a jeho nastavení se snažíme podle rozsahu poptávky a praktických zkušeností průběžně vyhodnocovat a provádět možné úpravy.

Aktuální nastavení vychází z více faktorů, například též respektuje, že ne všichni občané mají přístup k internetu, že někteří občané mohou přijít jen v době od 15 do 17 hodin a nechtějí být v tomto čase "znevýhodněni" před objednanými apod.

Odkazem "Monitoring" můžete zjistit aktuální stav v obsazenosti jednotlivých přepážek dle vyřizovaných činností a počet občanů ve frontě na obsloužení.

To umožní případně zvážit, zda se vyplatí jít pro vyřízení požadované záležitost ještě dnes,  odložit vyřízení na jiný pracovní den, nebo využít možnost elektronické objednávky na vybraný konkrétní den a hodinu.

Odkaz "Občanské průkazy připravené k vyzvednutí" a "Cestovní doklady připravené k vyzvednutí" a "Řidičské průkazy přiravené k vyzvednuti" je určen pro občany, kteří si chtějí vyzvednout hotový doklad co nejdříve.

Občanské průkazy a cestovní doklady s biometrickými prvky vyhotovuje Státní tiskárna cenin nejpozději do 30 dnů (u řidičských průkazů do 20 dnů). Skutečná doba, kdy hotový doklad dorazí na pracoviště k předání občanovi bývá obvykle kratší. Nelze ji však nikdy spolehlivě předjímat, ani ovlivnit.

Pomocí uvedených odkazů je tak možné zjistit (podle datumu, kdy bylo o doklad požádáno), zda je již příslušný doklad připraven k vyzvednutí.

Děkujeme Vám za Vaše poznatky a připomínky, které můžete zasílat rovněž na adresu: antoninsrajer@zlin.eu.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '18»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky