Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

MĚSTO ZELENĚ

12.3.2018 12:52:52 Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

přikládám vyjádření ředitele TS Zlín a vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství k problematice kontejnerů. V úvodu také reakci k doplnění košů.

Ad koše u cyklostezky:

Odpadkové koše budou doplněny, protože se jedná o nové typy odpadkových košů, byly již objednány do výroby a budou instalovány okamžitě po změně klimatických podmínek.
Michal Zlámal, OKaRDS

ad kontejnery:
U zmiňovaných kontejnerů, jak na stanovišti u garáží pod Morýsovými domy a pod hotelem Sole na parkovišti, byla právě z důvodu přeplňování v minulém roce navýšena frekvence vývozů a jsou vyváženy 3x týdně. Nepořádek kolem kontejnerů je způsobován neuvědomělými občany, kteří nezmenšují objem vyhazovaného odpadu (u kartonových krabic a PET láhví), odkládají vedle nádob odpady, které patří do sběrného dvora (elektrospotřebiče, sanitární keramiku, nábytek atd.) a mnohdy také odkládají vedle nádob vytříděné odpady bez ohledu na naplněnost nádob. Stanoviště pod hotelem Sole je velmi častým místem úklidu černých skládek.

Vladimíra Pavlovová, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství

Stanoviště kontejnerů na tříděný odpad u hotelu SOLE vyváží Technické služby vždy v pondělí, středu a pátek. Naplněnost všech kontejnerů sledujeme a vyhodnocujeme, pokud některé stanoviště vykazuje přeplněnost kontejnerů, zvyšuje se frekvence svozu. Uklízíme také okolí kontejnerů, kde bohužel často vznikají černé skládky.
Odpadkových košů je na území města Zlína pro Vaši informaci umístěno více než 1000. O osazení nových košů rozhoduje Odbor koordinace a realizace dopravních staveb. Ne vždy je to vhodné a účelné. Samotná absence odpadkových košů na některém místě ale není příčinou nepořádku.

Jakub Černoch, ředitel TS Zlín

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '18»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky