Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Stavební práce Růmy

12.7.2018 16:46:07 | odpovědět David Novosad

Dobrý den,

v současné době probíhají rozsáhlé stavební práce v oblasti Růmy. Konkrétně je zde budováno nové sportoviště.
Problém je, že těžká technika parkuje přímo před garážemi a tímto velmi poškodili vjezdy do těchto garáží (betonové panely, které jsou položeny přímo před těmito garážemi). Konkrétně mám na mysli garáže ve třetí řadě od příjezdové asfaltové cesty naproti Alzheimer centra (podle katastrální mapy vjezdy před garážemi parcelní číslo st.5121/3-5). Beton je rozdrolen tak, že samotný vjezd/výjezd autem do garáží hrozí poškozením auta.
Vlastníkem poškozených pozemků je statutární město Zlín.

Bylo by dobré, kdyby stavební firma toto uvedla do původního stavu. Můžete mi prosím poradit, na koho se v této věci obrátit?

Děkuji
David Novosad

Stavební práce Růmy

13.7.2018 8:50:58 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

prověřím na koho konkrétního se můžete obrátit. Zatím jsem upozornění předal k obecnému prověření na Odbor stavebních a dopravních řízení. Až budu vědět více, info doplním.

Hezký den

Stavební práce Růmy

13.7.2018 9:28:59 | odpovědět Helena Stündlová

Hezký den,

jedná se o hřiště pro Gymnázium a Jazykovou školu s právem státní jazykové zkoušky Zlín.
Stavební úřad kontaktoval stavební dozor této stavby, který situaci prověří a v případě potřeby zajistí nápravu.
V nejbližších dnech bude požádáno o kolaudaci této stavby. V rámci závěrečné kontrolní prohlídky stavební úřad následně ověří, zda aby byly pozemky před garážemi uvedeny do původního stavu.

Helena Stündlová
vedoucí oddělení stavebně správního řízení I.

Neustále rušení nočního klidu

12.7.2018 0:06:02 | odpovědět Franta

Na Tyrsově ulici v Malenovicich v Rally baru Černochovi každý večer takový randál až do nočních hodin, jak je možné , že v obytné zóně je povolené až do půl noci mít otevřenou u hospody zahrádku. Vstáváme o půl 5 do práce a nedá se to už nervově vydržet, nevyspat se v klidu ani jednu noc!!!!! Nehledě nato, že tu žiji nejen pracující , ale i malé děti a staří lidé, všichni by jsme se někdy rádi v klidu vyspali

Neustále rušení nočního klidu

12.7.2018 11:43:39 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Vážený pane Dyku,

diskuze města slouží, dle pravidel, k dotazům na úředníky Magistrátu města Zlína. Rušení nočního klidu je přestupek, který se řeší oznámením na MP Zlín. V Malenovicích MP služebnu má, takže to není žádný technicky problém. Do pár minut tam mohou být. Hlídka to tak může v reálném čase na reálném místě vyřešit. Když tam přijede hlídka třikrát, tak si majitel začne třeba dávat pozor, když nezačne a hlídka tam bude jezdit dále opakovaně, může se to řešit pokutami správním řízením a třeba to i může skončit i vyhláškou, která omezí provozní dobu.

Pokud však MP nebude moci doložit, že tam ten problém je opakovaně, potom ani úřad nemůže rozhodnout o nějaké úpravě provozní doby (což by se stejně nejspíše muselo řešit vyhláškou) a muselo by to schválit zastupitelstvo.

Mohu Vám tedy opravdu jen doporučit postupovat tak, jak jsem popsal. V případě, že to je vážný opakovaný problém, který trápí většinou obyvatel, je nasnadě řešit to přes komisi místní části, která má také větší váhu než anonym v diskuzi. Pokud je to takový problém, který v lokalita trápí hodně lidí, můžete to i podpořit peticí. Petice se stovkami podpisů má přeci jen také vyšší váhu, než jeden příspěvek v diskuzi.

Velmi rád bych Vám chtěl pomoci, ale chápejte, že není v mých silách, abych jako správce diskuze řešit každého opilce, každé špatně zaparkované auto. Na to skutečně máme MP Zlín.

Děkuji za pochopení a věřím, že se problém podaří vyřešit. Hezký den


PS: To že jste si vymyslel e-mail a tedy pravděpodobně i jméno, od Vás není jednak hezké a je to i porušení pravidel diskuze. Nemusel jsem se Vašim příspěvkem zabývat. Protože Vám však chci pomoci, nastínil jsem možné řešení a navzdory porušení pravidel, Váš příspěvek zveřejňuji.

CYKLISTICKÉ ZÁVODY - značky

11.7.2018 21:38:15 | odpovědět Jindřich Březina

Dobrý den,

kdo zajistil rozvoz značek kvůli cyklozávodu? Rád bych ho upozornil, že nemůže nechat značky jako je zákaz vjezdu bez dodatkových tabulí jen tak poházené v křižovatkách. Značka, i když je přenosná, musí být zneplatněna! Jedná se minimálně o jednu znakčku na Kudlově a jednu někdě u Kooperativa ve městě. Očekávám, že bude okamžitě zjednána náprava. Pokud ne, budou si stěžovat oficiální cestou s požadavkem na sankce...

Jindřich Březina

CYKLISTICKÉ ZÁVODY - značky

12.7.2018 12:11:40 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den pane Březino,

značky rozmístila dopravně inženýrská společnost ZLINMARK na základě objednávky organizátora závodu a umístění přechodného značení povolilo Oddělení dopravně správních řízení, které je orgánem státu, nikoli města.

Záležitost, na kterou upozorňujete, je tak zcela mimo gesci města Zlín. Skrze ODSŘ jsem Vaše upozornění, za které Vám děkujeme, předal na společnost ZLINMARKT. Stěžovat oficiální cestou si pochopitelně můžete dle vlastního uvážení, ovšem v této konkrétní situaci město žádnou vinu nenese. Zaměstnanci magistrátu skutečně nejsou viníkem všeho, co se ve Zlíně děje.

Ještě bych rád upozornil, že diskuze opravdu neslouží k žádání okamžitých řešení. Diskuze slouží pro odpovědi. A tyto odpovědi mohu dle pravidel zajistit i třeba po 14 dnech. To, že dokážu často reagovat obratem či v řádu hodin neznamená, že to dokážu vždy.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den

uzavírka Lesní čtvrt ve dnech 14.-15.7.2018

11.7.2018 18:47:01 | odpovědět Pavel V.

Dobrý den, je 11.7. 2018 18.30 hod. a o nějaké uzávěrce na Lesní čtvrti jsme se dozvěděli více méně náhodou, natož aby jsme měli ve schránce nějaké upozornění. Povolit takový rozsah uzávěry považuji za velmi nezodpovědné. Vaše "odlehčení", že Vizovice na tom budou hůře považuji za špatný vtip, já bydlím ve Zlíně. Opravdu nepochopím, jak někdo mohl něco takového povolit.

uzavírka Lesní čtvrt ve dnech 14.-15.7.2018

12.7.2018 12:39:16 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Vážený pane Pavle V,

otázka informovanosti je velmi složitá. Zeptal bych se Vás, jakým způsobem čerpáte informace o dění ve městě? Opravdu nevím, jak máme informovat lidí, kteří nečtou noviny, nechodí na web města či FB, nečtou Magazín Zlín a nesledují regionální média. Tam všude to totiž bylo a na mnoha dalších místech. Pro vylepšení našich služeb bych se Vás rád zeptal, jak by to třeba vyhovovalo konkrétně Vám? Jen připomenu, že když zde byla před lety snaha zavést sms varování, tak se do systému přihlásilo 83 lidí. Hlášení rozhlasu si nechá zasílat tak dvě stovky lidí. Zprávy e-mailem taky. Obejít 74 tisíc obyvatel Zlína osobně, není v lidských silách. Když je Den bez aut a MHD zdarma, tak je k tomu masivní celostátní kampaň a pak stejně slyším, jak o tom nikdo nevěděl.

Podmínkou povolení závodu bylo, že si pořadatel sám zajistí masivní kampaň. V rozhodnutí se psalo, že obyvatelé dotčených míst dostanou letáky a u nejexponovanějších míst se uskuteční i osobní návštěvy. Jestli tohle nebylo dodrženo, odrazí se to nejspíš v budoucnu. Ale město přece nemohlo vědět (notabene, že se závodem souhlasil Zlínský i kraj), že podmínky nebudou zcela dodrženy. To by se tu už nekonalo nikdy nic, kdyby město automaticky počítalo, že nebudou dodrženy dohodnuté podmínky. Pokud by město přijalo ideu, že se zde nemá konat nic, co krátkodobě někomu může omezit plány, můžeme zde zrušit vše, od FEDA přes GASTROfestival, filmový festival až po hokej a fotbal. Domnívám se, že třeba jen takový hokej ročně ovlivní dopravní situaci mnohem více lidem, než jeden závod. Nevím ovšem, jak dlouho by život v takovém "živém" městě, lidi těšil a z čeho by se generoval daňový příjem, který poté vylepšuje rozpočet a umožňuje investice do potřebných věcí.

Co se týče toho, dle Vás nepovedeného vtipu, tak je to upozornění na to, že se tady několik dní dovídáme, že toto se může stát jen ve Zlíně a že nikde nikdo nikdy nikoho neomezuje.
To pochopitelně není pravda. Jak to asi vypadá ve Slavkově, když tam na bitvu tří císařů dorazí desítky tisíc lidí, jak to vypadá v Uh. Hradišti, když tam na Slavnosti vína dorazí 50 tisíc lidí, jak je asi omezen Velehrad, když je tam pouť. Při moto závodech jsou celý den uzavřeny celé obce. A zrovna dnes je kvůli této akci omezena část Brna. Předpokládám, že i tam se šíří, že něco takového se může stát jen v Brně.

Přeji Vám hezký den, a zdvořile Vás prosím o trpělivost a toleranci.

odříznutá lesní čtvrt v so a ne

11.7.2018 13:31:24 | odpovědět Michal K.

Dobrý den pane Fabiáne,
když už se na nás na LČ organizátor závodu vybodl z informačníma letákama, mohl by jste prosím sdělit přesné časy v so a ne mezi 8-18 hod, kdy je možno vyjet a najet na Lesní čtvrt přes ty díly IV a VI ? Děkuji

odříznutá lesní čtvrt v so a ne

11.7.2018 15:43:19 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

prověřoval jsem ještě ty letáky a bylo mi organizátory sděleno, že část byla roznesena o víkendu část včera a zbytek bude roznesen dnes. Co se týče uzavření tak v sobotu je trať uzavřena od 10 do 17:45 s tím, že průjezd a průchod bude určitě umožněn v přestávce mezi závody. Tzn. od 13 do 14. To by se mělo kromě ulice Štefánikova, týkat i Jaroslavic a Kudlova. Na organizační schůzce i zaznělo, že v případě, že to bude možné, se bude pouštět i v průběhu závodu. Bude to ale vždy záležet na aktuálním vyhodnocení pořadatele, zda je to bezpečné. Cyklisté jezdí okruh a na této trase mají najet někteří až 140 kilometrů (hrozná představa, když si představím ty kopce :) To tedy ovšem znamená, že se po té ulici projedou mnohokrát. Když bude peloton ve skupině, nebude nic bránit pouštění po jeho průjezdu. Pokud se ale peloton roztáhne, budou to mít pořadatelé složitější. Poté se to otevře zase v 17:45. Takže to shrnu. Vyjedete a přijedete v sobotu do 10 pak od 13 do 14 a pak po 17:45. Bez záruky i v průběhu, ale osobně bych s tím raději nekalkuloval. V neděli je to ještě trochu složitější. Ráno začíná uzávěra již v 8, a potrvá do 17:30. Přestávka je jen 30 min v době od 12:30 do 13. Poté se trať otevře od 17:30. O pouštění v průběhu platí to, co v sobotu. Já bych se raději zařídil tak, abych se na to nemusel spoléhat a případně se dohadovat s nějakým pořadatelem. Myslím, že po sobotě se bude i vědět o možnostech více a tak bude možno si pro informace k neděli zavolat na informační linku 778 400 300 – fungovat bude až v sobotu.

Pokud si v závěru mohu dovolit lehké odlehčení, tak když jsem dnes četl omezení, která čekají kvůli Master of rock Vizovice, tak závod ve Zlíně je ještě miniakce.

Přeji Vám hezký den, a pokud možno, i víkend s co nejmenším omezením Vašich plánů.

PS: Důležitá poznámka. Vozy Integrovaného záchranného systému mají pochopitelně přednost vždy. I kdyby se měl závod zastavit. Zdraví a život je pochopitelně na prvním místě.

ODŘÍZNUTÁ LESNÍ ČTVRT V SO A NE

12.7.2018 11:03:14 | odpovědět Bára

dobrý den pane Fabián,
děkuji za detailní info ohledně uzavření Lesní čtvrti. Žádné letáky jsme neobdrželi, což považuji za porušení smlouvy, kterou jste s pořadatelem uzavřeli, a která je tady na stránkách města prezentována. To, že všechny zprávy ohledně uzavírek jsou z června a července mi také přijde nedostatečné. Bydlíme na Kamenná a včera jsem zjistili, že se přes víkend nikam nedostaneme, což je prázdninách celkem nepříjemné a určitě nejsme sami pro koho je to problém. Píši ale především proto, aby mi někdo vysvětlil jakou trasu zvolit přes Díly IV nebo Díly VI pokud se budu chtít dostat na Lesní čtvrt z města autem a bude mi to pořadatelem umožněno, protože na Slovenskou se díky jednosměrkám směrem nahoru dostat nedá. Já jsem tuto trasu tedy neobjevila. A nebo bude Štefánikova průjezdná celá v době přestávek? Rozumím, že je asi velmi prestižní pořádat ME. Ale zároveň v jednom termín s Masters of rock, o prázdninách a v částech města, které jsou už tak na průjezdnost velmi komplikované a vlastně bez dostatečné informovanosti????

ODŘÍZNUTÁ LESNÍ ČTVRT V SO A NE

12.7.2018 11:23:10 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

během uzavírky budou přechodná pravidla. Tzn. bude se jezdit podle šipek - někde se obrátí směr jízdy tak, aby každý mohl vyjet i se vrátit zpět. (cedulí objížděk, či dle instrukcí pořadatelů.) Štefánikova bude průjezdná jen v místech křižovatek Díly IV a VI. Na webu Zlin.eu je pod textem Pozor na víkendové uzavírky.... i zveřejněna mapa dopravní situace v L. Č. (ale je to hodně odborné). Být obyvatelem dotčených území, tak sám za sebe bych to nejspíš řešil takm, že ráno v 9 se přesunu někam na kolo, na houby, na výlet, na návštěvu, na zahrádku, k vodě, zkrátka si užívat léta a vrátil bych se večer. Tímto způsobem bych ani nepoznal, že se nějaký závod konal.

Pouze soukromě mohu konstatovat, že je škoda, že informační kampaň, dle toho co mi říkají občané, pořadatel nezvládl nejlépe. Může to do budoucna znamenat menší ochotu tolerovat ve Zlíně takové akce. Což je také škoda. Protože osobně se domnívám, že se nemusí vše konat jen v Praze. Můj osobní názor je ten, že takové akce Zlín velmi propagují, dostávají jej opět do povědomí, což nepřímo pak městu a jeho obyvatelům generuje vyšší příjmy. Ovšem samozřejmě to nemůže být za cenu stovek či dokonce tisíců naštvaných lidí.

V závěru ještě připomenu. V sobotu a neděli bude v provozu informační linka na tel: 778 400 300
Pro dotazy, které nelze dohledat na webu města, se dá kontaktovat organizátor na tel: 723 047 368

Děkuji všem za pochopení, trpělivost a toleranci

Cyklistické závody

10.7.2018 20:49:27 | odpovědět Ivan Kantorek

Dobrý den, zajímá mě, jak bude v průběhu víkendových cyklistických závodů dostupná oblast kolem lázní. Dle písemných informací by měl být na Hradské ulici zaveden obousměrný provoz, ale nepodařilo se mi zjistit, zda se bude dát dostat např. k lázním, kolektivnímu domu a obytné zástavbě podél ul. Osvoboditelů a Hradská (po křižovatku s ul. Růmy). Zatím jsem nikde nenarazil na zobrazení uzavírek v této oblasti (na rozdíl od Lesní čtvrti či Obecin). Bude možné z této oblasti odjet autem v sobotu 14.7. před 10. hodinou, případně kudy? Děkuji za odpověď.

Cyklistické závody

11.7.2018 10:16:21 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

do Vámi zmíněných lokalit bude umožněn přístup právě ulicí Osvoboditelů. Náčrt dopravní situace v okolí lázní je také již umístěn na webu zlin.eu.

Přeji Vám hezký den a co nejméně komplikací ve spojitosti s touto sportovní událostí

CYKLISTICKÉ ZÁVODY

11.7.2018 19:42:34 | odpovědět Ivan Kantorek

Díky za informaci i doplněnou mapku. A přeju pevné nervy :)

CYKLISTICKÉ ZÁVODY

12.7.2018 12:14:13 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Díky, některé dotazy a telefonáty jsou skutečně obzvláště "povzbudivé" :)

Přeji hezký den

Cyklon závod

10.7.2018 14:37:08 | odpovědět Miloslav

Dobrý den, velkou oklikou jsem se dozvěděl o uzavirce přes celý víkend na lesní čtvrti kvůli cyklistům. Z jakého důvodu je dopravní značka na Kudlov, Jaroslav e o uzavirce, ale na Štefánikově potažmo lesní čtvrti, která má jedinou unikovou cestu právě Štefánikovu, nikdo neupozorní? Nato že je to poměrně velké zasažené území, tak by mohl organizátor vynaložit pár korun a iniciativy a více transparentně LČ informovat. Na web zlin.eu nemám důvod chodit s nějakou pravidelností, ale ikdyž jsem zde zavítal, tak zrovna v době jiného článku v bankéřů, takže jsem zcela přehlédl informaci o cyklistech. Tak rozsáhlá uzávěra by si zasloužila větší propagace.

Cyklon závod

11.7.2018 11:54:26 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

nemohu začít jinak, než že s Vámi naprosto souhlasím. Skutečnost byla taková, že podmínkou povolení závodu bylo, že si organizátor sám a na vlastní náklady zajistí informovanost občanů o akci. Např. masivní letákovou kampaní přímo do schránek obyvatel dotčených částí. Mediální kampaní atd. Dostaly se ke mně informace, že např. na Kudlově a v Jaroslavicích k tomu došlo, ale že např. v Lesní čtvrti mi lidé hlásí, že letáky nemají. Město mělo pouze vypomoci skrze své kanály a to jsme udělali v míře myslím, že vysoké. Poslední tři dny si však připadám jako mluvčí závodu a nestíhám dělat nic jiného:(
Jen pro představu zrekapituluji, co pro informování udělalo město, ačkoli si to měl celé zařídit pořadatel.

Minimálně v posledních dvou či třech číslech Magazínu Zlín vyšla zpráva o této události. Magazín by měli dostávat všichni občané zdarma do schránek.
Od května město vydalo osm tiskových zpráv, které zaslalo do všech médií. Vím, že minimálně Právo, MF Dnes i Zlínský deník o události informují opakovaně. Např. Deník přinesl zprávy o uzavírkách ve včerejším i dnešním vydání. Tyto texty vyšly také na webu zlin.eu či informačního centra a na facebooku zlin.eu případně Zlín v pohybu. Je připraveno hlášení rozhlasu, informace na cedulích dopravního infa při vjezdu do města, atd. Během závodu bude v provozu informační linka MP Zlín. Vše já umístěno na webech, které upozorňují na dopravní situace. Např. dopravniinfo.cz. Do toho desítky pracovníků magistrátu neustále zvedají telefony a odpovídají na věci, které jsou zveřejněny na výše popsaných místech. Domnívám se, že se snažíme. Např. uzávěru na Štefánikově ulici povolil Zlínský kraj a na jejich webu, na rozdíl od webu Zlína, nevidím ani čárku.
Bohužel v dnešním světě, kde se na Vás hrne spousta informací ze všech stran, je velmi těžké postřehnout tu, která je pro Vás důležitá. Naprosto chápu, že lidé nemají potřebu chodit na web města nějak pravidelně. Ovšem často tam dáváme i důležité a podstatné informace. Kdo nechce o žádnou důležitou zprávu přijít, má možnost si například nechat zasílat novinky na e-mail. Myslím, že je lepší věnovat vteřinu smazání zbytečného mailu, než se nedovědět podstatnou věc např. o odstávkách, uzavírkách, mimořádných událostech a podobně.

Přeji Vám hezký den

PS: Ještě podstatná informace. Vjezd a výjezd z Lesní čtvrti bude umožněn skrze Štefánikovu ulici v místě křižovatek s ulicemi Díly IV a VI. Pořadatelé budou pouštět dle možností. Zcela jistě mezi závody. Tzn. sice je uzávěra takřka celodenní, ale v praxi to znamená, že min. každé dvě hodiny až tři hodiny se tam bude moci dát projet.

Kongresové centrum - restaurace spirit

21.6.2018 12:42:58 | odpovědět Tomáš

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jak se vyvíjí záležitost ohledně restaurace Spirit u KC ? Psalo se, že pro rok 2018 se zjednoduší podmínky a otevřou se nové možnosti díky ukončení dodačních podmínek. Ale usuzuji, že jelikož byl jediným přihlášeným Resort Valachy, který na podzim otevře restauraci a hospodu v rekonstruovaném obchodním domě, že už to asi navždy zůstane uzavřené. Děkuji za info.

Kongresové centrum - restaurace spirit

10.7.2018 13:54:23 | odpovědět Petr Jordán, vedoucí OKC

Dobrý den,

dotační podmínky udržitelnosti jsou od roku 2018 již přívětivější než v předchozím roce, jak správně uvádíte. Vzhledem k technickému stavu a energetické náročnosti prostoru restaurace jsme se však rozhodli zadat ověřovací studii těchto prostor. Na základě této studie proběhne vyhlášení nové soutěže či úprava prostor. Našim cílem zůstává obsazení prostoru stálým provozovatelem restauračního zařízení, kterým v případě zájmu může býti i Resort Valachy.

Děkujeme za zájem o dění ve městě.
Hezký den

Nedokončená instalace osvětlení

20.6.2018 21:16:18 | odpovědět Tomáš Stavjaník

Dobrý den.
U parkoviště, vybudovaného v některé z etap oprav sídliště Malenovice, ležícího podél skleněné protihlukové stěny u třídy 3. května, měly být nainstalovány sloupy s veřejným osvětlením. K instalaci nedošlo. Nejspíše proto, že na parkoviště dopadá dostatek světla z osvětlení silnice 1/49. Příprava k připojení sloupů však zůstala. Konkrétně z trávníku na více místech vystupují velké plastové průchodky a tvrdé zemnící dráty různých délek. Mnohé již byly přejety travními sekačkami. Jde o velmi nebezpečné překážky, které lze snadno přehlédnout a především pro malé děti mohou být zdrojem vážného zranění - hlavně ty dráty přejeté sekačkami. Je nutno tyto pozůstatky odstranit a překontrolovat, zdali nebyly v rámci akce ( firma POOR ) zaplaceny nenamontované sloupy.

Nedokončená instalace osvětlení

9.7.2018 15:08:10 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

jak jsem Vám psal i do mailu, předal jsem to k prověření a vyřešení.

Přeji Vám hezký den i celé léto

<  1  2  3   ...z 3  >  >>

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '18»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky