Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze
Všechna formulářová pole jsou povinná.

zprovoznění stránek kontaktů

2.1.2018 7:48:41 | odpovědět matějka

Prosím, budou zprovozněny stranky kontaktů na: Seznam podle útvarů a Abecední seznam MMZ?
Děkuji. Matějka

zprovoznění stránek kontaktů

3.1.2018 11:33:52 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

přiznám se, že přesně nerozumím dotazu. Uvedené odkazy fungují bez problému. Pokud Vám to nešlo zobrazit, mohlo jít o nějakou aktuální odstávku systému.

Pokud problém trvá, prosím o upřesnění.

Hezký den

Chodníky ve Lhotce

29.12.2017 8:59:59 | odpovědět Miroslava Světlíková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakům způsobem je řešený úklid a údržba chodníků ve Lhotce. Mám na mysli v zimě úklid sněhu a posyp, v létě postřik proti plevelům.

Děkuji za odpověď.

Světlíková

Chodníky ve Lhotce

3.1.2018 11:39:49 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

obecně, tyto činnosti vykonávají TS Zlín. Na vše jsou vypracované plány, seznamy a termíny, které jsou občanům veřejně přístupné na webu tszlin.cz a každý si je může prostudovat.

U plevele nelze sdělit datum, protože to vždy záleží na aktuálním počasí. Existuje jen seznam lokalit, které se ošetřují chemicky a seznam lokalit, které ručně. Vše na webu TS Zlín.

harmonogram a plán zimní údržby včetně map naleznete zde:
www.tszlin.cz/pozemni-komunikace/zimni-udrzba/operacni-plan

Doplnění za TS Zlín:
Vážená paní Světlíková, zimní údržbu chodníků i komunikací zajišťují Technické služby Zlín v rozsahu Operačního plánu zimní údržby. Stejně tak zametání mimo zimní období. Předpokládám, že v roce 2018 budou Technické služby Zlín odpovídat také za postřik proti plevelu, což až dosud zajišťovaly místní části samostatně.

Jakub Černoch, ředitel TS Zlín
Zlín Příluky

21.12.2017 18:07:39 | odpovědět Lubomír Slovák

Dobrý den
Bylo by prosím možné pořešit opravu pouličního osvětlení na ulici Dolní Dědina (Příluky) u rodinného domu č.72. Toto světlo neustále spíná a vypíná.
Bylo by možné doplnit posypový materiál v nádobě, která je umístěny na křížení ulice Červánková a Nebeská? Nádoba je poloprázdná.
Rovněž jsem chtěl opětovně požádat o realizaci dopravního značení v nové zástavbě v části Příluky. Vyskytují se zde řidiči, kteří si zástavbu pletou ze zkušební dráhou. Obzvláště křížení ulice Červánková/Nebeská. Tady by byla ideální instalace zpomalovacích polštářů. Nemyslím, že je dobré čekat na dokončení 100% zástavby lokality.
Poslední věc..bylo by možné řící, jak to vypadá s realizací chodníku z Peroutkova nábřeží po ulici Dolní Dědina? Myslím, že by se mělo jednat o jednu z priorit města Zlína. V současné době při chůzi tímto úsekem je to hazardování se životem.
Děkuji
Slovák

Zlín Příluky

3.1.2018 11:53:45 | odpovědět Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

1) Upozornění na světlo jsem předal TS Zlín.
2) Posyp jsme již spolu vyřešili mailem v čase mé dovolené.
3) Dotaz předán na OKaRDS, ale obávám se, že pokud Vám již kolegové sdělili, že to mohou udělat až po dokončení výstavby v lokalitě, že z jejich pohledu bude odpověď stále stejná. Město se dle zákona musí chovat jako řádný hospodář a já se obávám, že instalovat retardér v lokalitě, kde jezdí kvůli výstavbě těžká technika a tedy vědět, že bude za chvíli zničen, jde právě proti smyslu slovního spojení "řádný hospodář". Pokud byste například měl vypozorováno v jakých časech se tam "závodí", může se dát podnět na MP Zlín k častější kontrole lokality.
4) Podle vyjádření OKaRDS je stav je následující. Na realizaci chodníku z Peroutkova nábřeží na ulici Dolní Dědina byla zpracována studie proveditelnosti. Pokud komise místní části Příluky zařadí tuto akci do priorit, bude v roce 2018 zpracována projektová dokumentace a vyřízeno stavební povolení a roce 2019 může být provedena realizace.

Hezký den

<  1  2  3   ...z 3  >  >>

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '18»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky